חדרי ילדים

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
adi
  
alon
eila
  
gal
gia
  
ilai
Itay
  
liam
linoy
  
lior
liron
  
matan
Nesicha
  
noa
ofir
  
or
roei
  
roei close
rotem
  
shar
shchar
  
shoval
sivan
  
tal
 
חדרי ילדים

 

חדרי ילדים

תחום חדרי ילדים בוודאי מזכיר לכם תקופה רחוקה, שבהם הייתם ילדים, משוחררים מדאגות ומלחצי החיים. מלבד שעות הלימודים בבית הספר ושיעורי הבית, לא היה לכם שום נטל או חובה.  חדרי ילדים - היזכרו בחדר של ילדותכם. מה היה טוב בחדר הישן שלכם? מה אהבתם? אולי זה היה חלון גדול שהשקיף לנוף שלוו והעניק לכם משב רוח רענן בלילות כשישנתם? אולי היה שולחן גדול שיכולתם לצייר עליו בנוחות? אני לא אומרת לשחזר את החדר שהיה לכם אז בעיצוב הנוכחי של החדר לילדכם, אבל בהחלט להתחבר לתחושות ולרגשות שלכם כילדים וכך לקבל מושג טוב יותר על מה נחוץ וחיוני בחדרי ילדים כדי לעצב חדר נעים.

 

 
אילו דברים תוכלו לקחת מחדר ילדותכם וליישם בחדר של הילד שלכם?

מה היה חסר באותו חדר, במה היה צורך, מה הייתם יכולים לשפר, אם הייתה לכם הזדמנות?  אולי החדר שלכם היה קר ונזירי ותרצו לתת לחדר של הילד שלכם אווירת חדר חמים. אולי החדר של ילדותכם היה קטן ודחוס ותרצו להעניק לילד שלכם חדר רחב ידיים ומרווח יותר. כמו בכל תחום, חשוב לראות כמה שיותר, לעיין במגזינים של עיצוב, לגלוש באינטרנט - כדי לקבל רעיונות והשראה.  עיצוב חדרי ילדים הוא תחום שגדל והתרחב במשך השנים והתפתח לתעשייה של ממש.


אתם בוודאי זוכרים שבזמן שאתם הייתם קטנים, תחום זה היה הרבה פחות מפותח ועשיר.כמובן, ככל שיש לכם יותר אמצעים, תקציב גדול יותר, ככה יהיו לכם יותר אפשרויות. אבל גם אם התקציב שלכם מוגבל יש הרבה דברים שתוכלו לעשות בעצמכם, לשפץ, לצבוע, גם ללא עזרת בעלי במידה והילדים שלכם גדולים מספיק, שתפו אותם במלאכת סיוד החדר, בצביעה, בסידור ובארגון.