ארונות

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
case 01
  
case 02
case 03
  
case 04
case 05
  
case 06 2
case 07
  
case 08
case 09(2)
  
case 09
roei close
  
roei
rotem itog
  
tal source render 2
итог Nesicha 1
  
adi CCorrection
alon source render
  
case 01
case 04
  
case 05
case 08
  
case 09
eila  ССorrection
  
gal ССorrection
ilai CCorrection
  
linoy CCorrection
lior CCorrection
  
liron CCorrection for print
matan CCorrectrion
  
noa CCorrection
ofir CCorкection
  
or CCorrection
shchar source render
  
shoval CCorrection
sivan CCorrection
  
 
ארונות

ארונות

ארונות מהווים את מקום האחסון בבית. פעמים רבות אנו מגיעים למצב שבו הארונות מתמלאים ואין די מקום לאחסן את החפצים. מצב זה קורה לעתים קרובות בארונות בחדר השינה המשמשים לאחסון בגדים כאשר המקום בארונות לא מספיק כדי להכיל את הבגדים והחפצים האחרים. מאמר זה יעסוק בדרכים למיצוי פוטנציאל האחסון של ארונות חדר השינה.


השלב הראשון הוא לעשות סדר בארונות והחליט ממה אפשר להפטר ומה צריך להישאר. לאחר מכן כאשר קצת מקום בארונות אפשר להתפנות ולסדר את החפצים שנשארו בצורה טובה יותר.  בכדי לנצל את המקום בצורה הטובה ביותר כדאי לבחור בקולבים שעליהם אפשר לתלות מספר בגדים יחד ובכך לצמצם את מספר הקולבים ואת הצפיפות ולאפשר את הכנסתם של מספר רב יותר של בגדים.


גם דלת הארונות יכולה להיות מקום אחסון, תולים וו על הדלתות כך שניתן להשתמש בווים אלה לתליית חפצים שונים.  אפשר לנצל את החלק התחתון של הארון כדי להציב בו מדפים ולהניח עליהם נעליים. בנוסף אפשר לאחסן חלק מהבגדים והנעליים במכלי אחסון ולהציב אותם על מדפים. ניתן להשתמש בשיטה זו בעת חילופי העונות, את הבגדים שיצאו משימוש אפשר לאחסן במכלים ובכך לחסוך במקום ולרווח את הארון.


סדר בארון מאפשר להגיע לבגדים שאנו רוצים בצורה טובה יותר בנוסף על האפשרות לאחסן כמות גדולה יותר של בגדים ובכך להימנע מצפיפות ומהצורך לקנות ארונות נוספים אשר לא תמיד יש לנו את המקום להציבם.
ארונות מסודרים ומרווחים מקנים הרגשה קלילה וטובה ולא עמוסה וצפופה ובכך משפרים גם את איכות חיינו, אלו הפרטים הקטנים שגורמים לנו להרגיש טוב יותר.