מיטות

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
shoval
  
sivan
adi
  
alon
eila
  
gia
ilai
  
Itay
liam
  
linoy
lior
  
liron
Nesicha
  
noa
ofir
  
or
rotem
  
shar
shchar
  
 

 

מיטות, מזרנים וכל השאר


יש ויקוחים ארוכי שנים לגבי מה הופך מיטות למיוצלחות האם זה המיטה עצמהאו המזרן עצמו. התשובה שלנו לשאלת הביצה והתרנגולת היא השילוב. שילוב של מיטות טובות, המיוצרות מחומרים איכותיים, מיטות יציבות והכי חשוב, מיטות המתאימות למבנה גופכם, בצירוף עם מזרנים איכותיים העונים גם הם על הדרישות שלכם - זה מה שהופך מיטות למיטות שוות. אם תבחרו מיטות יקרות, מובחרות ואיכותיות ביותר ותניחו עליהם מזרנים שחוקים, זולים או פשוט מזרנים שלא מתאימים לכם - זה לא יעבוד וגם ההיפך הוא נכון - אם תקחו מזרנים איכותיים ביותר (הממולצים על כל האורטופדים) ותניחו אותם על מצע לא נוח של מיטות אשר לא מתאימות למידות ולצרכים שלכם - זה פשוט לא יעבוד.


שינה טובה מתחילה על מיטות טובות כשעל המיטות הטובות מונחים מזרנים מצויינים = זו הנוסחה המושלמת לשינה טובה והסוד לחיים בריאים. בכדי להגיע לשילוב האידילי הזה צריך אמנן לצוד מיטות איכותיות ומזרנים איכותיים אבל לאו דווקא יחדיו. ישנן מיטות זוגיות מעוצבות, יפות ומעניינות אך באותו מקום - לא בהכרח מוכרים מזרנים טובים ואילו ישנן חנויות המתמחות בייצור מזרנים מובחרים אך הן אינן מוכרות מיטות או שהן מוכרות דגמים פשוטים. כמו כן, זוגות רבים הולכים לנגר כדי שיבנה עבורם מיטות על פי הזמנה מיוחדת כך שהם בוודאי צריכים לחפש מזרנים באופן נפרד.


לעיתים קרובות אמנם קניית מיטות עם מזרנים באותו חנות מוזילה את הרכישה אבל אל תמהרו לבצע את העיסקה. מאחר ומדובר על נוחות, חשוב לוודא כי העסקה הזו, הכוללת מיטה ומזרנים - היא באמת הנוחה ביותר ולא רק נוחה מבחינה כלכלית. אם אתם בוחרים לרכוש מיטות לנוער בחנות אחת או דרך נגר ומזרנים דרך ייצרן או יבואן אחר - שימו לב שיש התאמה מאקסימלית במידות בין המיטה למזרן.